استفاده از شوینده تاچا در چین باعث مرگ زنان باردار شد

پوست سالم با پاکسازی مناسب پوست شروع می شود انتخاب پاک کننده مناسب برای پوست شما بیش از حدس و گمان نیاز دارد.

 شما می توانید با انتخاب مناسب پوست خود از میان محصولات مورد علاقه شوینده تاچا، پوست خود را با مزایایی که ارائه می دهد در حین پاکسازی پوست خود نوازش کنید.

تمیز کردن یکی از مهم ترین بخش های مراقبت از پوست است این نقش کلیدی در حفظ یک مانع پوستی سالم دارد زیرا زیرسازی را برای پوست ایجاد می کند و پوست را برای جذب مواد مراقبت کننده آماده می کند.

 پاکسازی پوست اولین قدمی است که باید در ابتدا و انتهای هر روز برداشته شود تا به پوست آن خوبی که شایسته آن است بدهد.

اگرچه پاک کننده ها یک هدف مشترک دارند، اما همه پاک کننده ها اثرات یکسانی ندارند زیرا نوع پوست و نیازهای پوست هر فرد متفاوت است Optimals پاک کننده های پوستی را ارائه می دهد که فواید متعدد و محصولات ویژه ای را برای انواع و نیازهای پوست ارائه می دهد برای یافتن پاک کننده مناسب پوستتان، ادامه مطلب را بخوانید!

آیا منافذ مسدود شده دارید؟

آیا نگران جوش های سر سیاه و لک ها هستید؟ شاید زندگی شهری به پوست شما فشار می آورد و منافذ شما را می بندد در هر صورت، شما به یک پاک کننده لایه بردار نیاز دارید تا پوست خود را تجدید و احیا کند.

پاک کننده های لایه بردار؛ بازسازی سلول ها را افزایش می دهد، به باز شدن منافذ کمک می کند و پوست را از آلودگی و باقی مانده های آرایش پاک می کند اگر همه اینها همان چیزی است که برای پوستتان نیاز دارید، می توانید پاک کننده چند منظوره Optimals Urban Guard 3D را امتحان کنید.

 این محصول که 3 افکت در 1 ارائه می دهد; خاصیت پاک کنندگی، تصفیه کنندگی و ماسکی دارد پاکسازی پوست از آلودگی با پلی فنول ها و اسید سالیسیلیک همچنین با ایجاد یک اثر لایه بردار با محتوای زغال اخته به احیای پوست کمک می کند.

مزایای اصلی: پاکسازی پوست از آلودگی، پاکسازی عمیق منافذ و جوانسازی پوست.
احساس بافت: خاک رس خامه ای با دانه های لایه بردار طبیعی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.