استفاده از کاسه سنگ توالت به جای ظرف سوپ در رستوران های چین

تمیزکننده توالت اگر یک پاک کننده توالت از فروشگاه دارید، مطمئناً می توانید از آن برای مقابله با کاسه سنگ توالت استفاده کنید. دستورالعمل های سازنده را برای دستورالعمل ها دنبال کنید. این به ویژه برای لکه های باکتری یا قارچ مفید است، اما ممکن است برای لکه های آب سخت نیز موثر باشد.

سفید کننده چطور؟ اگر مایلید آن را امتحان کنید! فقط به خاطر داشته باشید که این برای باکتری ها یا حلقه های توالت ناشی از کپک بهتر است به جای آب سخت. دستورالعمل های سازنده روی بسته بندی را دنبال کنید. فراموش نکنید که چند بار بعد از آن شستشو دهید.

هشدار هرگز سفید کننده را با سایر محصولات پاک کننده مخلوط نکنید زیرا می تواند گازهای سمی یا خطرناک ایجاد کند. بوراکس و سرکه اگر هک جوش شیرین و سرکه کار نمی کند، این یکی را امتحان کنید. بوراکس کمی قوی تر از سرکه است، بنابراین ممکن است عملکرد بهتری داشته باشد. ¼ فنجان بوراکس را در کاسه توالت بریزید.

کاسه

از برس توالت خود برای حل کردن آن در آب استفاده کنید. یک فنجان سرکه سفید مقطر را داخل کاسه توالت بریزید و از برس توالت برای حل کردن آن استفاده کنید. بگذارید این 20 دقیقه بماند. حلقه کاسه توالت را با برس توالت خود بشویید تا لکه ها پاک شوند. برای شستشو بشویید. ورق خشک کن ورق های خشک کن می توانند بیشتر از اینکه فقط لباس های شما را زیبا و نرم کنند انجام دهند. آنها در اطراف خانه کاربردهای متعددی دارند. دستکش لاستیکی بپوشید.

یک ورق خشک کن را بردارید (اگر قبلا استفاده شده باشد اشکالی ندارد) و حلقه کاسه توالت را بشویید. برای شستشو بشویید. نکته برتر اگر قبلا نوک جوش شیرین (یا بوراکس) و سرکه را امتحان کرده باشید، این کار حتی بهتر عمل می کند. چگونه به طور طبیعی از شر حلقه کاسه توالت خلاص شویم در حالی که برخی از نکات ما در حال حاضر شامل مواد طبیعی است، در اینجا یکی دیگر برای جاده وجود دارد.

آیا روش های بالا کار نمی کنند؟ خوب، دستکش‌های لاستیکی‌تان را بکشید و یک پوکه یا سنگ پاک‌کننده بگیرید. این به خصوص بلافاصله بعد از نوک جوش شیرین و سرکه خوب عمل می کند، اما می توانید سنگ پا را به تنهایی استفاده کنید.