الکل مانیکول حس جوانی را زنده می کند

الکل عطری یا الکل مانیکول دسته ای است که برای ترکیب این محصولات طراحی شده است که در کیسه های آرایشی همه کسانی که سعی در مراقبت از استایل خود دارند بسیار رایج است.

اتیل الکل یا اتانول یکی از رایج ترین الکل های عطری است که به عنوان مواد غذایی نیز شناخته می شود.

به همین دلیل، در بخش مواد غذایی و دارویی نیز به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و رایج ترین آن برای تشکیل نوشیدنی های الکلی است.

این طبیعی ترین گونه ای است که می توانیم در بازار پیدا کنیم، زیرا از فرآیندهای تخمیر شراب، نیشکر، مخمر و غلات استخراج می شود.

برای تهیه عطر معمولاً از عطری استفاده می شود که غلظت الکل آن 96 درصد باشد، البته وقتی می خواهید این غلظت را کاهش دهید، بسته به کاربری که قرار است به آن داده شود، به راحتی می توان آن را کاهش داد.

الکل

در داروخانه ها معمولاً برای تولید داروهایی برای استفاده موضعی و خوراکی و همچنین برای تولید داروهایی که به نام گل باخ شناخته می شوند استفاده می شود.

دنات یا الکل دناتوره یکی دیگر از منابع اساسی برای عملیات آرایشی، عطرسازی یا میکروب کش است.

الکل دناتوره شده به عنوان الکل اتیلیک شناخته می شود که متیل الکل، بنزوات دناتونیوم، تربوناتول یا سایر مشتقات شیمیایی سمی در نسبت های بسیار کم به آن اضافه شده است تا نتیجه غیر قابل نوشیدن باشد.

با توجه به کاهش دوز مصرفی، برای محصولات آرایشی و بهداشتی و به عنوان الکل عطری معتبر است.

این الکل اما قابض است و می تواند باعث تحریکات جزئی برای پوست های حساس شود، بنابراین استفاده از آن در تهیه عطرهای خانگی توصیه نمی شود، زیرا فقط عطرسازان خبره نحوه استفاده از آن را می دانند و تا حد امکان از

این عوارض جلوگیری می کنند.

این تنوع به عنوان یک تثبیت کننده معطر گسترده است، اما همیشه در اندازه های کوچک است، زیرا بیش از حد آن می تواند واقعا تحریک کننده باشد.

به غیر از این دو دسته از الکل که به طور گسترده در بخش عطرسازی و لوازم آرایشی و بهداشتی پراکنده شده است.