با خرید دمپایی پلاستیکی متفاوت زندگی کنید!

برنده جایزه پایداری آلمان و جایزه محصول سبز 2020: در دسامبر 2020، جایزه پایداری آلمان برای سیزدهمین بار از بهترین ایده ها و مفاهیم در موضوع پایداری تقدیر کرد این جایزه با پنج مسابقه و بیش از 800 متقاضی، بزرگترین جایزه در نوع خود در اروپا است برنده این جایزه معتبر در سطح ملی در بخش “چشم انداز آینده” فارغ التحصیل لورا اولمان از گروه طراحی ارتباطات است.

همچنین لازم به ذکر است که دمپایی نیکتا مردانه عوارض ناشی از پیاده روی زیاد را کم می کند.

زباله های پلاستیکی در دریاها یک مشکل جدی جهانی است و قاره های واقعی زباله در اقیانوس ها شناور هستند این شامل بسیاری از اقلام پلاستیکی می شود، به عنوان مثال، سالانه تن ها دمپایی پلاستیکی فرسوده به عنوان زباله در دریا باقی می ماند مواد آنها نه تنها در زمان تولید و استفاده، بلکه در هنگام دفع نیز محیط زیست و سلامت را آلوده می کنند، زیرا صدها سال طول می کشد تا تخریب شوند.

دمپایی پلاستیکی
کوکلت ها از مواد خالص، طبیعی و در عین حال خلاقانه ساخته شده اند و در پایان عمر محصول خود کاملاً قابل کمپوست هستند زیره های ساخته شده از الیاف نارگیل بادوام، تنظیم کننده رطوبت، آنتی باکتریال در تنها کارخانه مکانیکی نارگیل بافی آلمان در روستای ایفل در ایزنشمیت تولید می شود تسمه ها از Pinatex®، یک منسوجات طبیعی ابتکاری ساخته شده از الیاف برگ آناناس ساخته شده اند.

چرم زیره داخلی با مواد دباغی گیاهی و تجدیدپذیر از پوست درخت و میوه ها دباغی شده است هر قطعه یک کالای دست ساز منحصر به فرد است که می توان آن را در پایان عمر کفش 100% به طبیعت بازگرداند.
بیش از هر زمان دیگری، الگوهای نقش برای ایجاد تغییر در بحران آب و هوا مورد نیاز است مانند بسیاری از حوزه‌ها و مؤسسات دیگر، موضوعات پایداری و حفاظت از منابع نیز به طور فزاینده‌ای در پردیس طراحی در سال‌های اخیر مورد توجه قرار گرفته است.

بارها و بارها، پروژه های دانشجویی با موضوعاتی مانند دوچرخه سواری، اجتناب از زباله و حفاظت از محیط زیست سروکار دارند برای نه تنها زمینه های معمولی مانند فناوری و تحقیقات، بلکه طراحی نیز کمک ارزشمندی به تغییر جامعه می کند و در یک روند دائمی توسعه بیشتر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.