با ژله هفت رنگ کودک خود را به غذا خوردن ترغیب کنید

ما یک استراتژی تبلیغات دیجیتال موثر بر اساس KPI، اهداف تجاری و بازارهای هدف شما ایجاد می کنیم ما این کار را انجام می دهیم تا بتوانید با مخاطبان ایده آل خود درگیر شوید و مشتریان بالقوه جدیدی پیدا کنید درباره تبلیغات دیجیتال بیشتر بدانید.

ما از رسانه های اجتماعی برای ایجاد آگاهی، ایجاد روابط و هدایت مشتریان امیدوارکننده به وب سایت شما استفاده می کنیم ما استراتژی رسانه‌های اجتماعی شما را بر اساس اهداف کسب‌وکار شما و افرادی که می‌خواهید به آنها برسید، ایجاد می‌کنیم استراتژی رسانه های اجتماعی خود را شروع کنید.

ما مناسب بودن را برای دیده شدن و شنیدن برند شما در اشکال مختلف رسانه پیدا می کنیم ما استراتژی را ارائه می دهیم که بیشترین حس را برای شما دارد و از آنجا شاهد رشد آگاهی خود باشید! درباره خرید رسانه بیشتر بدانید.

لازم به ذکر است که ژله هفت رنگ از پر طرفدارترین دسر های موجود در قرن جدید می باشد

ما از تکنیک های ویدئویی حرفه ای برای متحول کردن کسب و کار شما و ارتباط با مخاطبانتان استفاده می کنیم خواه در حال ایجاد یک ویدیوی تبلیغاتی برای کسب و کار جدید شما باشد یا معرفی بنیانگذار شرکت شما تیم Jelly ایده ها را به عمل تبدیل می کند با ما ویدیو بسازید

پادکست روشی موثر برای به اشتراک گذاشتن پیام و نشان دادن ارزش های برندتان است تیم چند رسانه ای ما محتوای صوتی با کیفیت بالا را ضبط، ویرایش و ایجاد می کند که توجه مخاطبان هدف شما را جلب می کند پادکست خود را شروع کنید

همه چیز در سال 2013 برای زمانی شروع شد که شریک موسس آن، داریان کوواچ، شیشه های کوچک ژله را در هنگام صبحانه با مادرش دید و از جذابیت آنها به عنوان کارت ویزیت الهام گرفت.

از آنجا، او کسب و کار را از مجموعه زیرزمین فورت لنگلی خود دنبال کرد که از آن زمان به فضاهای اداری متعدد منتقل شده است، در حال حاضر در یک دفتر سفارشی در فورت لنگلی.

از آنجایی که به عنوان یک شرکت رشد کرده است، به نقاط عطف موفقیت آمیزی از جمله ایجاد مشترک بزرگترین کنفرانس بازاریابی غرب کانادا رسیده است. در سال 2018، را راه اندازی کرد، یک دوره بازاریابی دیجیتال که توسط متخصصان صنعت تدریس می شود در سال 2018 ژله به عنوان گواهینامه دریافت کرد و تا سال 2020 به عنوان تازه کار سال جایزه دریافت کرد.

برای تکمیل آن، جلی همچنین گواهینامه «مکان عالی برای کار» را دریافت کرده و به عنوان یکی از برترین شرکت‌های در حال رشد برای سال‌های 2018 و 2019 فهرست شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.