برترین قرص نعنا compass در کشور فرانسه

نعناع یک گیاه دارویی نسبتاً جدید است که عمدتاً از قرن هفدهم کشت و استفاده می شود خواص ضد اسپاسم و ضد احتقان آن در هنگام تهوع یا بیماری های تنفسی استفاده می شود در اصطکاک های روی پوست، از اسانس نعنا برای مقابله با سردرد و درد عضلانی استفاده می شود.

می توان قرص نعنا compass را برترین برند در کشور فرانسه نام برد که تولیدی بزرگ این برند در این کشور قرار دارد.

منشاء و موارد استفاده از نعناع فلفلی:
اگر آثاری از نعناع مصر باستان پیدا کنیم، کاربرد پزشکی آن اخیراً است در قرن هفدهم، موضوع هیبریداسیون بین سه ضرابخانه شناخته شده تا آن زمان (M. aquatica، M. longifolia و M. rotundifolia) بود، بنابراین گونه معطرتری به نام Mentha piperita ایجاد شد. نعناع فلفلی از خانواده لابیاته است.

از برگ های خشک آن یا اسانس به دست آمده از گل ها استفاده می کنیم اسانس آن خیلی سریع در اصطکاک روی شقیقه ها برای تسکین سردرد یا استنشاق در هنگام سرماخوردگی یا سرفه استفاده می شد امروزه بیش از هر چیز خاصیت ضد اسپاسم آن (در برابر اسپاسم) است که در صورت تهوع، نفخ یا التهاب روده مورد توجه قرار می گیرد.

سایر کاربردهای سنتی نعناع فلفلی
گفته می شود که نعناع در دوزهای کم، آرام بخش (آرام بخش) است علاوه بر این، جریان شیر را افزایش می دهد و دوره های منظم را افزایش می دهد همچنین در برونشیت، عفونت های دستگاه ادراری و اسهال پیشنهاد می شود اگر در اصطکاک اعمال شود، درد عضلانی را تسکین می دهد.
نعناع چگونه کار می کند؟
منتول و منتون دو ماده اصلی فعال در نعناع هستند در حیوانات، آنها یک اثر ضد اسپاسم بر روی فیبرهای عضلانی دستگاه گوارش و تنفس دارند هنگامی که اسانس نعناع روی پوست مالیده می شود، احساس سرما ایجاد می کند که به نظر می رسد حساسیت گیرنده های درد را کاهش می دهد.