خرید میلیاردی بیل بکهو توسط فوتبالیست ایرانی

قبل از راه اندازی مطمئن شوید که دستگاه یا تراکتور بیل دار در دنده نیست. همیشه از صندلی راننده شروع کنید. هنگام راه‌اندازی دستگاه، مطمئن شوید که کسی جلوی چرخ‌ها نباشد.

از سیستم های ایمنی که مانع از استارت زدن تراکتورهای جدید در هنگام دنده می شوند، دور نزنید.
هنگامی که بار سنگین این احتیاط را ضروری می کند، وزن بالاست یا عقب را اضافه کنید.

هنگام حفاری با بیل بکهو یا بیل بکهو روی یک تپه، برای حفظ ثبات، بیل بکهو را به سمت سربالایی بچرخانید تا بار تخلیه شود. ریختن سرازیری ممکن است باعث واژگونی دستگاه شود.

همیشه موتور را خاموش کنید، سطل و بیل بکهو را پایین بیاورید و قبل از پیاده کردن دستگاه، ترمز دستی را فشار دهید.
هنگام پرکردن پشت، بسیار احتیاط کنید.

وزن ماده پرکننده اضافه شده به وزن لودر می تواند باعث فروریختن لبه محل حفاری جدید شود. قبل از شروع دوباره پر کردن، روی منطقه راه بروید و خاک را برای پایداری آزمایش کنید.

برای اطلاعات بیشتر از قیمت بیل بکهو صفر تبریز می توانید از مراکز و نمایندگیهای معتبر آن اقدام فرمائید.

پله ها و سکوها را از قطعات، ابزار و آشغال تمیز و بدون درهم و برهم نگه دارید. هنگامی که دستگاه در حال حرکت است، آن را سوار یا پیاده نکنید. کفش مناسب با کفی مناسب بپوشید.

هرگز از لودر جلویی به عنوان بالابر استفاده نکنید زیرا ممکن است سیستم هیدرولیک از کار بیفتد یا کسی به طور تصادفی کنترل ها را لمس کند و باعث سقوط کارگر شود. از تجهیزات بالابر مناسب برای کار استفاده کنید.

برای کسب از قیمت بیل مکانیکی صفر کیلومتر می توان از نمایندگیهای معتبر این محصول اقدام فرمائید.

از ماشین های مجهز به ساختار محافظ رول روی (ROPS) و کمربند ایمنی استفاده کنید. کمربند ایمنی از پرتاب شدن اپراتور به بیرون و له شدن در حالت واژگونی جلوگیری می کند.

قبل از شروع حفاری یا جابجایی بیل مکانیکی، مطمئن شوید که منطقه امن و دور از افراد حاضر است. آینه های دید عقب را تمیز و در شرایط خوب نگه دارید. هنگام دنده عقب از آلارم های پشتیبان استفاده کنید.

 • منابع:
  1. Backhoe and Loader Operational Safety
 • تبلیغات: 
  1. هزینه های تهیه لوازم مدارس
  2. ایده استفاده از لوازم نوشتاری
  3. روند پیشرفت بازار تحریر
  4. تحلیل انواع مبلمان های خانگی