خلق و خوی آرام با مصرف دائمی زیتون!

چوب زیتون بسیار سخت است و به دلیل دوام، رنگ، دمای احتراق بالا و الگوهای دانه های جالب توجه است. به دلیل اهمیت تجاری میوه، رشد آهسته و اندازه نسبتا کوچک درخت، چوب زیتون و محصولات آن نسبتاً گران هستند.

شما می توانید با نگهداری طلا در فویل آلومینیوم از آن بهره مند شوید.

کاربردهای معمول چوب عبارتند از: ظروف آشپزخانه، کاسه های چوبی حکاکی شده، تخته های برش، مبلمان ظریف و وسایل تزئینی. چوب زرد یا قهوه ای مایل به سبز روشن اغلب دارای رگه های ظریف با رنگ تیره تر است.

چون بسیار سخت و دانه بندی شده است، مورد توجه کارگران چوب است.[104]

همچنین نگهداری زیتون برای مدت طولانی شرایط به خود را دارد.

مصارف زینتی
در طراحی منظر مدرن، درختان زیتون اغلب به‌عنوان ویژگی‌های زینتی برای تنه‌های متمایز و شاخ و برگ‌های خاکستری نقره‌ای «همیشه سبز» به‌عنوان ویژگی‌های زینتی استفاده می‌شوند.[105]

کشت
نقشه پراکندگی کشت در حوزه مدیترانه

یکی از هنرهای منحصر به فرد نقاشی با رنگ روغن می باشد.
مناطق کشت سبز[106]
اولین شواهد برای اهلی شدن زیتون ها از سایت باستان شناسی دوره کالکولیتیک Teleilat el Ghassul در اردن مدرن بدست می آید. کشاورزان در دوران باستان معتقد بودند که اگر درختان زیتون بیش از فاصله معینی از دریا کاشته شوند، رشد خوبی نخواهند داشت. تئوفراستوس 300 استادیوم (55.6 کیلومتر یا 34.5 مایل) را به عنوان حد تعیین می کند.

تجربه مدرن همیشه این را تایید نمی کند، و با وجود اینکه ترجیح می دهند سواحل را نشان می دهند، مدت طولانی است که در برخی مناطق با آب و هوای مناسب، به ویژه در جنوب غربی مدیترانه (ایبری و شمال غرب آفریقا) که زمستان ها معتدل است، بیشتر در داخل خشکی رشد می کنند.

مقاله ای در مورد کشت درخت زیتون در اسپانیا در کتاب کشاورزی قرن دوازدهم ابن العوام آورده شده است.[107]

شما می توانید با ارتباط  نقره فروشی اصفهان از آن بهره مند شوید.

مزرعه در اندلس، اسپانیا
اندلس، اسپانیا
زیتون در بسیاری از مناطق جهان با آب و هوای مدیترانه ای مانند آفریقای جنوبی، شیلی، پرو، پاکستان، استرالیا، اورگان و کالیفرنیا و در مناطقی با آب و هوای معتدل مانند نیوزیلند کشت می شود.

[108] آنها همچنین در استان کوردوبا، آرژانتین، که دارای آب و هوای معتدل با تابستان های بارانی و زمستان های خشک است، رشد می کنند.

 • منابع:
  1. Olive
 • تبلیغات: 
  1. میلیون ها گالن آب برای ساخت بطری های آب استفاده می شود
  2. چه عواملی بر روی استحکام این مبل راحتی نقش دارند؟
  3. پودر ماشین لباسشویی در برابر با سایر مواد شوینده
  4. خیارشور فوری سرکه ای درجه یک