خواص سرکه دست چین در سالاد شیرازی

در ژانویه، روند کاهش وزن در اوج خود بود. در این میان، سرکه سیب بارها به عنوان یک روش کاهش وزن مطرح شده است (برای ابهام زدایی از رژیم های دیگر، همچنین بخوانید: رفع ابهام از روزه متناوب). اما واقعا چیست؟

یکی از بهترین برند های سرکه سرکه دست چین می باشد
سرکه سیب از سیب هایی که خرد، تقطیر و سپس تخمیر شده اند، به دست می آید. به دلیل کمک به کاهش وزن زمانی که 1-2 قاشق غذاخوری مصرف شود، اعتبار دارد. قاشق غذاخوری به عنوان مکمل قبل از غذا مصرف می شود.

مطالعات بر روی موش های آزمایشگاهی نشان داده است که محتوای اسید استیک بالای آن می تواند از ذخیره چربی جلوگیری کرده و متابولیسم پایه را بهبود بخشد. مطالعه دیگری بر روی سرکه (1)، این مطالعه بر روی انسان، کاهش وزن 2-4 پوندی را در 3 ماه نشان داد.

واقعاً چه چیزی است
در مورد استفاده از این محصول باید نکاتی را رعایت کرد. اول اینکه سرکه به دلیل اسیدیته بالا می تواند به مینای دندان آسیب برساند، بنابراین رقیق کردن آن به جای مصرف آن به عنوان توصیه می شود. علاوه بر این، سرکه سیب این توانایی را دارد که پاسخ انسولین را تغییر دهد، بنابراین افراد مبتلا به دیابت باید مراقب مصرف آن باشند.

جدای از خطرات احتمالی، این واقعیت که مطالعات کمی در مورد سرکه سیب وجود دارد کافی است تا ما را در مورد استفاده روزمره از آن به عنوان یک روش کاهش وزن آرام کند. اگر واقعا کار می کرد، داده های واضح تری داشتیم…

همچنین، همانطور که در بالا ذکر شد، کاهش وزن 2-4 پوند در 3 ماه ذکر شده است. 2 پوند در 12 هفته (3 ماه) 0.16 پوند در هفته است … در حالی که با کاهش وزن سالم، می توانیم به طور متوسط ​​1 پوند در هفته … یا 10-12 پوند در 3 ماه را هدف قرار دهیم. خیلی قانع کننده نیست، فکر نمی کنید؟

بنابراین کاهش وزن سالم و موثر چیست؟ این یک فعالیت بدنی کوچک هر روز با یک برنامه اختصاصی توسط متخصص حرکت، یک رژیم غذایی متعادل که توسط متخصص تغذیه شخصی سازی شده و مصرف آب کافی بر اساس نیاز شما انجام می شود.

در نهایت، به یاد داشته باشید که راه حل معجزه آسا برای کاهش وزن، یک قرص، یک مکمل یا یک معجون جادویی کوچک نیست. راه حل این است که حرکت کنید و خوب غذا بخورید!