خیاطی با شال مارک لورنزو لباس عروس دخترش را دوخت

مجموعه شال مارک لورنزو که با نخ ها و بافت های مختلف تولید می شود، جایگزین های روسری و شال را برای هر نیازی با گروه های مختلف الگوی کار بر روی پارچه های ابریشمی و نخی ارائه می دهد. طرح هایی با الهام از گل های رمانتیک، خطوط اصلی، الگوهای هندسی و گورخری با ظرافت منحصر به فرد خود چشم ها را به خود جلب می کنند.

ونزیا روسری هایی با طرح ها و رنگ های خاص بپوشید. در این فصل، به غیر از مجموعه ویژه دختر مادرلی متشکل از روسری 100% ابریشم جناغی و شال 100% نخی ، روسری های چهارگوش ابریشمی و دوقلو، شال های بلند نخی، ابریشمی و ابریشمی موجود است.

مدل های روسری و شال که به طور خاص با حفظ بافت طبیعی ابریشم و پنبه تهیه شده اند، حالت نرمی را روی پوست ایجاد می کنند. مدل های روسری و شال حریر، دوقلو و نخی با رنگ های مختلف خود نشان دهنده مد و گرمای فصل است.

شال

مجموعه ویژه Anneli Kızlı متشکل از روسری 100% ابریشم جناغی و شال 100% نخی، همچنان یکی از خاص ترین گزینه های Venezia Wear با طرح ها و رنگ های خود است. بخش کلیدی ایجاد یک استایل عالی با لمس های کوچک، روسری ها و شال های Venezia Wear با بافت ابریشمی و الگوهای با دقت طراحی شده، ظرافت و گرمای بی انتها را در ماه های خنک پاییز و زمستان ارائه می دهند.

مجموعه Venezia Wear با ارائه عادات خرید نسل جدید با مزیت های قیمتی جذاب در مقایسه با گزینه های جایگزین، تجربه خریدی مقرون به صرفه و سریع را با مدل های مختلف روسری و شال ارائه می دهد که با هر ساعت از روز سازگار است.

اکنون به www.veneziawear.com مراجعه کنید ، جایی که روسری ها و شال های Venezia Wear، جایی که رنگ ها و جزئیات فصل در اولویت هستند، با قیمت های جذاب در دسترس هستند و از مزایای خرید نسل جدید استفاده کنید!