دستگاه ساکشن دهان که لبخند جوانی را تغییر داد

جراحی دهان یک رشته ضروری در دندانپزشکی است که استفاده از دستگاه ساکشن دهان راحت ترین راه برای آسیب کمتر می باشد همچنین این شامل تشخیص و درمان بیماری هایی است که دهان، دندان ها، لثه ها، بافت های نگهدارنده دندان، فک ها، سر و گردن را تحت تاثیر قرار می دهد در مواجهه با ناهنجاری ها یا مشکلات خاص دندانی ویا لثه، جراحی دهان یک درمان موثر و ایمن باقی می ماند.

رایج ترین روش های جراحی در جراحی دهان کشیدن دندان عقل، کاشت ایمپلنت دندان، پیوند استخوان و پیوند لثه است.

در Center Dentaire RDP، ما از تمام تجربیات جراحان دندانپزشکی خود استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که اقدامات انجام شده در فضایی آرام، آرام و آرامش بخش انجام می شود و در عین حال ناراحتی را برای بیمار به حداقل می رساند.

برای اینکه عمل در بهترین شرایط ممکن انجام شود، مایلیم تمامی اطلاعات مربوط به آمادگی برای جراحی و همچنین اقداماتی که باید در پی آن برای بهبودی سریع انجام شود را در اختیار شما قرار دهیم.

هنگامی که دندانپزشک شما تصمیم می گیرد که یک مشکل دهان یا دندان را با توسل به جراحی برطرف کند، طی یک ویزیت معمول یا یک مشاوره خاص به شما اطلاع می دهد که در طی آن مفید بودن مداخله، توسعه و اهداف آن به شما توضیح داده می شود.

برای کمک به او در تهیه یک گزارش کامل از وضعیت سلامتی شما، او باید بداند که آیا شما از یک بیماری مزمن رنج می برید، آیا به طور منظم از داروهای خاصی استفاده می کنید، آیا سیگار می کشید و آیا در مورد این روش نگرانی دارید یا خیر.

برای اینکه عمل جراحی به طور کامل و کارآمد انجام شود، دندانپزشک شما به دقت دهان شما را تجزیه و تحلیل می کند، از اشعه ایکس 2 یا 3 بعدی برای بررسی عمیق ساختار دهان و موقعیت دندان ها و مهمتر از همه استفاده می کند، برای بررسی ناحیه ای که جراحی در آن انجام خواهد شد.

اگر چند روز قبل از جراحی، دندانپزشک شما یک ضد التهاب یا آنتی بیوتیک برای خرید تجویز کرد، به یاد داشته باشید که آنها را به طور منظم مصرف کنید. این کار دهان را آماده می کند و درد بعد از عمل را محدود می کند.

تمام این اقدامات برای اطمینان بخشیدن به شما و آسودگی خاطر است آیا از دندانپزشک می ترسید یا از ناراحتی در حین عمل می ترسید؟ با تیم مراقبت در Center Dentaire RDP صحبت کنید، که اقدامات مناسب را برای ایجاد یک فضای دوستانه و اطمینان بخش در اطراف شما انجام خواهد داد.