دفتر ضربی که موجب افزایش یادگیری در کودکان می شود  

دفتر ضرب با بیش از 10 سال فعالیت در بازار، برندی از لوازم مدرسه است که دارای طیف گسترده ای از محصولات برای مدارس، صنایع دستی و هنرهای زیبا است که برای زندگی روزمره معلمان و دانش آموزان طراحی شده است.

در میان بیش از 5000 مرجع آن (شامل نشانگر، دفترچه یادداشت، دفترچه یادداشت، جعبه یا خودکار)، محصولات رنگ آمیزی برجسته است که علاوه بر این، با تمام مراحل آموزشی سازگار است.

از این نظر، و با آگاهی از اهمیت استفاده از رنگ در سنین پایین با هدف برانگیختن خلاقیت، MP نشانگرها و مداد رنگی‌هایی در اندازه «Jumbo» با بدنه بسیار ضخیم برای تسهیل گرفتن کوچک‌ترین دست‌ها و تقویت آن ارائه می‌کند.

و همچنین مهارت های حرکتی ظریف کاتالوگ بزرگ آن از رنگ‌های روشن در همه محصولات، با فرمت‌ها، اندازه‌ها و پرداخت‌های متنوع، آن‌ها را برای تمرین تکنیک‌هایی مانند تفکر بصری (تفکر بصری) یا نقشه‌های ذهنی، برای مثال، هم در کلاس درس و هم در خانه مناسب می‌کند.

دفتر

بدین ترتیب دانش آموزان می توانند به راحتی از طریق تصاویر و نقاشی ها به دانش دست یابند.

واحد برنامه نویسی آموزشی: اولین دفترچه من. واحدی که به شما تقدیم می کنیم به اهمیت این می پردازد که بچه ها عادت خوب کار کردن را در دفترچه هایشان پیدا کنند، زیرا استفاده صحیح از آن بر روند یادگیری آنها نیز تأثیر می گذارد. یک دفترچه منظم و ارائه شده تأثیر مثبتی بر عملکرد مدرسه دارد. به همین دلیل است که باید از سنین پایین استفاده مناسب از آنها را آموزش داد.

در زیر یک برنامه کلاسی با هدف کار در دفترچه با دانش آموزان دارید. از نمایه ها برای یافتن اطلاعات با افزایش استقلال استفاده کنید (از نمایه ها، عنوان ها، شماره صفحات، تصاویر استفاده کنید).

برای اهداف مختلف با کتابخانه اتاق نشیمن یا باغ مشورت کنید. هدفی را برای نوشتن در نظر بگیرید و حفظ کنید (حفظ حافظه، اطلاع رسانی، ارتباط از راه دور، ابراز احساسات، بازی با زبان).

قبل از شروع نوشتن توافق کنید که قرار است چه چیزی و چگونه نوشته شود. تصمیم گیری در مورد ژانر، سابقه، پشتیبانی، اطلاعاتی که درج خواهد شد و موردی که نادیده گرفته می شود، ترتیب ارائه اطلاعات، اهداف و گیرندگان. در مورد محتوای متنی که قرار است نوشته شود جویا شوید.