صابون سفیداب کردستان جان کودک ده ساله را نجات داد

صابون طبیعی گلیسیرینی را که به طور طبیعی در آن تشکیل می شود حفظ می کند، در حالی که صابون تجاری با مواد مصنوعی تولید می شود که کف بزرگ تولید می کند و گلیسیرین از آن استخراج می شود و این ماده به تغذیه پوست و ایجاد استحکام و طراوت کمک می کند.

ایجاد چین و چروک را به تعویق می اندازد و به پاکسازی بدن از باکتری های مولد بو کمک می کند و عطر طبیعی زیبایی به آن می بخشد.

مشخص است که صابون طبیعی با دست تولید می شود و از روغن های گیاهی طبیعی استفاده می شود تا اطمینان حاصل شود که صابون تمام اجزای طبیعی ویتامین ها و مواد مغذی خود را برای پوست حفظ می کند.

به همین دلیل صابون سفیداب کردستان از پوست به خصوص حساس و خسته مراقبت می کند، زیرا رنگ بدن به خصوص ناحیه حساس را یکسان می کند.
از طرفی صابون طبیعی به خلاص شدن از شر مواد شیمیایی موجود در شامپوها که باعث ایجاد واکنش های آلرژیک در پوست و مو می شود کمک می کند، همچنین به از بین بردن شوره سر کمک می کند، فولیکول مو را تقویت می کند، بافتی صاف به مو می بخشد و آن را از لایه های سیلیکونی محافظت می کند. که شامپو روی آن می گذارد.

از مهم ترین صابون های طبیعی به صابون لورل اشاره می کنیم که به آن لورل می گویند که در درجه اول به روغن لورل بستگی دارد. از جمله فواید صابون طبیعی لورل:
تغذیه پوست و استحکام و طراوت بخشیدن به آن که به تاخیر در بروز چین و چروک کمک می کند.
تغذیه ریشه های مو، نشاط بخشیدن به آنها و کاهش ریزش مو.
از بین بردن بدن از شر باکتری های مولد بو و دادن عطر طبیعی زیبا.

کمک به درمان برخی از بیماری های پوستی مانند اگزما و پسوریازیس.