طراحی جدید تخت و کمد دیواری در عبدل آباد همه را شگفت زده کرد

همانطور که هر والدینی که تازه خسته شده‌اند می‌دانند، گاهی اوقات نوزادان نمی‌خواهند در گهواره‌های ثابت بخوابند. جورج/گتی ایماژ
انتقال نوزاد در حال خوابم از آغوشم به گهواره اش به ملایمت و دقت یک تکنسین خنثی سازی مهمات منفجره نیاز داشت. اگر شکست می‌خوردم، بیدار می‌شد، دوباره به خواب نمی‌رفت و اغلب با صدای بلند اعتراض می‌کرد.

یکی از مسائل مهم در خرید تخت و کمد نوزادی قیمت تخت و کمد نوزاد در عبدل آباد می باشد.

من هم مثل خیلی از والدین قبل از خودم مشتاق جایی بودم که او چرت بزند و من بتوانم دستانم را آزاد بگذارم. در طول تاریخ والدین مکان‌هایی را برای استراحت نوزادان خود اختراع کرده‌اند – راک، بانوج، تاب، کریر، گهواره و غیره.

در حالی که برخی از ابزارها درخشان هستند، برخی دیگر کاملاً عجیب و غریب هستند.

گهواره و تاب
پس از نه ماه شناور شدن در مادر، منطقی است که نوزادان با حرکات آرام آرام شوند. راکرهای اصلی نوزاد احتمالاً بانوج بوده اند. گهواره های چوبی بعداً به وجود آمدند و در قرن نوزدهم، فلز به دلایل بهداشتی رایج شد.

هزاران اختراع در رده اداره ثبت اختراع و علائم تجاری ایالات متحده برای «تخت های کوچک برای نوزادان یا نوزادان، به عنوان مثال. حوضچه‌ها یا گهواره‌هایی با مکانیسم‌های گهواره‌ای، که قدیمی‌ترین آنها مربوط به اواسط دهه ۱۸۰۰ است. اگر به یک راکر ترکیبی یکپارچه، تختخواب، نیمکت و تخت خواب تاشو نیاز داشتید، این «مبل تختخواب شو» مدل 1871 همه چیز را داشت.

اما تکان دادن گهواره با دست یا پا می تواند خسته کننده باشد، بنابراین مخترعان قرن بیستم چرخ دنده ها، موتورهای فنری یا میل لنگ دستی را به گهواره ها اضافه کردند تا بتوانند حداقل برای مدتی خودشان تکان بخورند.

سرانجام، یک گهواره الکتریکی در سال 1924 به وجود آمد، تقریباً در زمانی که نیمی از آمریکایی ها برق داشتند. ما از آن زمان به برق و تاب کودک متصل شده ایم.

اکنون ما تاب 4moms mamaRoo 4 مجهز به بلوتوث داریم که «مثل شما حرکت می‌کند»، تاب Graco Sense2Soothe با «فناوری تشخیص گریه»، سطل خواب هوشمند SNOO با «احساس آرام بخش رحم» و تخت خواب Max Motor Dreams فورد را داریم. که برای تقلید از ماشین سواری ساخته شده بود (اما این یکی هرگز به عموم فروخته نشد).

  • منابع:
    1. A History of Cribs and Other Brilliant and Bizarre Inventions for Getting Babies to Sleep