لامپ ال ای دی دایره ای در مقابر امام زاده ها

لامپ های مجلل برای هر اتاق اتاق نشیمن از نظر چیدمان نور، سخت ترین اتاق است، زیرا ما بیشترین زمان را در آن می گذرانیم، معمولاً پس از یک روز احساسی در محل کار، استراحت می کنیم.

به هر حال، اگر فضای جداگانه ای برای دفتر نداریم، وقتی مهمانی ترتیب می دهیم و با اقوام یا کارمان ملاقات می کنیم، نقش نماینده ای نیز دارد.

در طراحی اتاق نشیمن، بسته به سبکی که آپارتمان یا خانه در آن تزئین شده است، ارزش دارد که از نورپردازی اصلی روشن و موثر به شکل یک لامپ آویز، چراغ سقفی یا لوستر مراقبت کنید اگر عناصر کلاسیک را با کمی زرق و برق دوست داریم.

می تواند یک لوستر با کریستال های واقعی یا لامپ ال ای دی دایره ای برجسته باشد.

لامپ هایی با اشکال بیضی و بیضی، که می توانند با فرم های تک و چندگانه مشخص شوند، از چیدمان اتاق نشیمن مدرن و مجلل لذت می برند.

به یاد داشته باشید که نور اصلی باید کارآمد باشد، بنابراین اگر از فرم خود لامپ راضی هستیم، اما قدرت آن نمی تواند کل اتاق نشیمن را روشن کند، بهتر است آن را به عنوان مثال در لامپ قرار دهیم سالن یا روی راه پله یک راه حل مدرن در اتاق نشیمن و سایر فضاهای داخلی، نورپردازی در سقف های کاذب است.

اگر قدرت قاب ها و ظاهر طراحانه آنها را درست انتخاب کنیم، می توانند به عنوان منبع اصلی نور کاملاً کافی باشند روشنایی محلی در اتاق نشیمن معمولاً با لامپ های دیواری و لامپ های ایستاده نشان داده می شود.

اولین آنها کاملاً منعکس کننده فضای بی نظیر و جاودانه یک اتاق نشیمن با سلیقه تزئین شده است، به همین دلیل است که اغلب در کنار استراحت قرار می گیرند چراغکف برای مطالعه و استراحت مناسب است، همچنین می تواند نقش های مکمل را ایفا کند.

منابع نور محلی باید از نظر سبکی با نور اصلی مطابقت داشته باشند، به همین دلیل است که اغلب ایده خوبی است که مدل هایی را در یک مجموعه انتخاب کنید اتاق نشیمن باید دارای نورپردازی تزئینی به صورت نوارهای LED یا نقاط نور باشد.

مهم است که منطقه چند رسانه ای (پشت تلویزیون) را روشن کنید، به همین دلیل چشمان ما هنگام تماشا کمتر خسته می شوند قفسه های نورانی با لعاب تزئینی، گلدان، کتاب و سایر وسایل کلکسیونی نیز زیبا به نظر می رسند.