نحوه استفاده از جیوه سیاه در صنعت لامپ سازی

جیوه سیاه دارای کاربرد های فراوانی می باشد. نتایج مطالعات انسان و حیوان نشان می دهد که حدود 80 درصد بخار جیوه فلزی استنشاق شده توسط بدن حفظ می شود، در حالی که جیوه فلزی مایع از طریق دستگاه گوارش ضعیف جذب می شود.

مطالعات حیوانی: شواهدی از آسیب به مغز، کلیه، قلب و ریه‌ها در خرگوش‌هایی که در غلظت‌های خاص در معرض بخار جیوه فلزی قرار گرفته‌اند، گزارش شده است. هم اثرات سمی برگشت پذیر و هم غیرقابل برگشت ممکن است توسط جیوه و ترکیبات آن ایجاد شود. جهت مشاده قیمت جیوه قرمز 20 در 20 از این سایت دیدن فرمایید.

به دلیل کاربرد های چند گانه جیوه 100 گرمی، قیمت جیوه 100 گرمی دچار افزایش قیمت شده است. در دو مطالعه، لرزش و اثرات رفتاری در خرگوش ها و موش ها پس از چندین هفته قرار گرفتن در معرض بخار جیوه فلزی مشاهده شد. بسته به سویه حیوانی آزمایش شده، خود ایمنی یا سرکوب سیستم ایمنی مشاهده می شود.

حساس ترین اثر نامطلوب ناشی از جیوه جیوه، تشکیل گلومرولونفریت خودایمنی ناشی از جیوه است. کلرید جیوه باعث ایجاد جهش در سلول های لنفوم موش و آسیب DNA در فیبروبلاست های موش و موش می شود.

قیمت جیوه در تلویزیون قدیمی و سایر مدل های مشابه دچار کاهش قیمت شده ومتقاضیان می توانند به راحتی آن را خریداری نمایند. سازمان بهداشت جهانی هیچ مدرکی مبنی بر سرطان زا بودن جیوه معدنی گزارش نکرده است. اثر نوروتوکسیک که پس از قرار گرفتن در معرض بخار جیوه فلزی مشاهده می شود به یون جیوه دو ظرفیتی که از طریق اکسیداسیون در بافت مغز تشکیل می شود نسبت داد.

به طور قابل توجهی جیوه بیشتری پس از استنشاق جیوه عنصری به مغز موش ها و میمون ها منتقل می شود تا پس از تزریق داخل وریدی دوزهای معادل شکل جیوه.

  • منابع:
  1. Mercury
  • تبلیغات:
  1. استفاده از فوم موجب می شود تا درد دندان نداشته باشید
  2. مردی که با ذرت شیرین همسرش را کشت دستگیر شد
  3. تولید آب شرب از اسید نیتریک
  4. آب صابونی که باعث سرطان می شود!!