پیرزنی با لباس تدی دخترانه مسافر کشی می کند

لباس تدی دخترانه واقعی باعث می شود کلکسیونرهای عرق قدیمی در سرتاسر جهان از این واقعیت راحت باشند که احتمالاً هرگز نمی توانند قیمت واقعی mccoy واقعی را وقتی صحبت از این نوع عرق گیر به میان می آید، توجیه کنند. این می تواند سویشرت دو چهره بعد از کلاه باشد.

من آن را زیاد منفجر نمی‌کنم، اما این‌ها چیزهای همیشه داغ در دنیای لباس‌های قدیمی هستند و تا آنجا که عرق‌های دست نیافتنی وجود دارد، در رتبه دوم قرار دارند. خوب، شاید فقط برای قفل کردن هود عرق می کند.

لباس

بنابراین برای تجزیه آن، “دو صورت” اساسا به معنای 2 لایه است، بنابراین 2 عرق در یک لایه. در این مورد، این 24 اونس است. از طرف دیگر، “افتر هود” به هودی اشاره دارد که پس از ایجاد یقه خدمه روی عرقچین اعمال شده است – توجه کنید که چگونه آن را تا آخر متصل نیست؟

100% پنبه و دارای دنده‌هایی در تمام مکان‌های مناسب، جیب‌های دست‌گرم‌کننده، و بند‌های کشی باکلاس (به نکته توجه داشته باشید) این سویشرت ساخت ژاپن آماده عرضه است. مگر اینکه شانس خود را در آن حیاط فروش آخر هفته دوست داشته باشید.

چند نمونه تدی ها عبارتند از : تدی بافتنی بیشتر با پارچه اش شناخته می شود. پارچه ممکن است به نظر برسد که با دست بافته شده است. دارای نخ های ضخیم و بافتنی های گشاد شبیه ژاکت کش باف پشمی است. تدی های بافتنی می توانند در شکل ها و اندازه های مختلف باشند.

تدی های ورزشی در دسته تدی های عملکردی قرار می گیرند. تدی های پرفورمنس به گونه ای طراحی شده اند که حرکت بیشتر، کنترل دمای تنظیم شده و عملکرد بیشتر را به کاربر ارائه دهند. آنها برای ورزش، آب و هوا و زمین های خاص تولید می شوند.