کت زنانه جدید باعث تغییر جدیدی در سبک مد شد

مانتو زنانه با تیپ های مختلف مانتوهای زنانه برای دختربچه های کوچک چه مانتویی برای کم رنگ ها انتخاب کنم سلام، مهمانان عزیز و خوانندگان همیشگی وبلاگ من! من همچنان موضوع لباس بیرونی زمستانی برای بچه های کوچک را فاش می کنم مقاله امروز درباره مانتوهای دخترانه و زنانه است. یعنی، من به شما خواهم گفت که چگونه می توانید از کجا بخرید، به ویژه مانتوهای زمستانی برای دمای زیر صفر و جثه کوچک! آماده؟ کدام را انتخاب کنم؟ بیایید با این واقعیت شروع کنیم که می خواهیم همه کاره ترین کت زنانه جدید را بخریم استایل یعنی استایل لازم است تا بتوان آن را با هر چیزی ترکیب کرد و در عین حال بهترین ظاهر را داشت.

همه کاره ترین و برجسته ترین حالت های امروزی عبارتند از: کت روپوش کت پیله ای مردانه کت پیله ای به سبک مردانه بیایید هر کدام را با جزئیات بیشتری مرور کنیم و محدودیت های هر یک از آنها را با سایه های شکل در نظر بگیریم لباس حمام زنانه ترین حالتی که می توانید تصور کنید.

کت زنانه

با هر کفشی شیک به نظر می رسد: از کفش های کتانی سفید گرفته تا چکمه های جیر، ترکیب با چکمه های روی زانو بسیار مهم است با چکمه های بروگ یا چلسی در ست های اداری بسیار جذاب به نظر می رسد این کت را می توان با یک لباس شیک و با شلوار جین تنگ یا شلوار گشاد پوشید.

محدودیت ها اگر یک شکل از نوع سیب دارید (اگر نمی دانید چه نوع شکلی دارید، پس من به طور مفصل در مورد نحوه تعیین در مقاله نوشتم “، بنابراین خودم را تکرار نمی کنم)، پس چنین شکلی می تواند به صورت بصری بر پوندهای اضافی در ناحیه کمر تاکید کنید اگر واقعاً چنین پالتویی می‌خواهید و «سیب گرد» هستید، کمربند را نبندید و آن را کاملا باز بپوشید.

برای زیبایی‌های با سینه‌های درشت، و همچنین برای دختران کوچک، بسیار مهم است که اطمینان حاصل شود که یقه‌ها، در صورت وجود، باریک هستند، نه پهن سپس به لطف خط عمودی شکل را به صورت بصری بکشید برعکس، برگردان های پهن یک خط افقی ایجاد می کنند، به این معنی که شما “رشد” را می دزدید و سینه را از نظر بصری بزرگتر می کنید.

فرود آمدن برای دختران کوچک، بسیار مهم است که کمر، یعنی جایی که کمربند بسته می شود، دقیقا در قسمت کمر باشد و نه زیر در غیر این صورت، از نظر بصری کوتاه‌تر می‌شوید.

آستین ها هم همینطور پس یا به آتلیه ببرید یا مستقیم از خط پتیت خرید کنید طول می تواند درست بالای زانو یا زیر زانو باشد با این حال، همه مینیاتورها به مچ پا نمی رسند.

فقط در صورتی که صاحب یک اندام بسیار متناسب هستید و اگر کت کاملاً به شما می آید، این گزینه قابل قبول است بله، شما هنوز هم باید پاهای کاملا صاف داشته باشید هنگامی که سجاف به وسط ساق پا ختم می شود، می تواند بر انحنای پاها تأکید کند پس نهایت دقت را داشته باشید.