کودکی که با خوردن کشمش پلویی سیاه گم شد!

ارزش های غذایی و فواید کشمش

به دلیل خشک شدن، سلطنه ها حاوی آب نیستند و کنسانتره واقعی عناصر بسیار مهم برای تضمین سلامت ارگانیسم هستند.
اول از همه، این یک غذای غنی از فیبرهای گیاهی است که به انتقال روده کمک می کند.

همچنین کشمش پلویی سیاه به دلیل محتوای قند بالایی که دارد، می تواند به عنوان یک میان وعده سریع و پرانرژی، به خصوص برای کسانی که ورزش می کنند، استفاده شود.
کشمش حاوی مقادیر زیادی ویتامین E و K است که به دلیل توانایی خود در مبارزه با رادیکال های آزاد می تواند اثر آنتی اکسیدانی و ضد پیری را تضمین کند.کشمش همچنین منبع عالی مواد معدنی از جمله پتاسیم، سدیم، آهن، کلسیم و منیزیم است.


مانند بسیاری از میوه ها، این غذا نیز بسیار کم چربی است و همچنین می تواند توسط کسانی که رژیم دارند یا می خواهند سعی کنند چند کیلو اضافه وزن کم کنند، استفاده کنند.

 کشمش به دلیل محتوای قند بالایی که دارد یک ماده غذایی بسیار کالری است که معمولاً در مقادیر نسبتاً کم استفاده می شود تا بر تعادل ظروفی که به عنوان یک ماده در آن ظاهر می شود تأثیر منفی نگذارد.
از این رو، سلطان یک غذای مناسب برای همه است و می تواند فواید قابل توجهی برای بدن به ارمغان بیاورد زمانی که کشمش به طور منظم مصرف شود، به تنظیم فشار خون و محافظت از بینایی نیز کمک می کند.

 یک غذای عالی برای بیدار کردن روده های تنبل است و با وجود فرآوری صنعتی، یک محصول کاملا گیاهی است که هیچ گونه افزودنی به آن اضافه نمی شود و به همین دلیل برای وگان ها، گیاهخواران و اکثر افراد با غذاهای خاص نیز غذای مناسبی است رژیم های غذایی